Žádost o nebankovní půjčku

Většina společností má své internetové stránky, kde se obvykle nachází formulář, po jehož vyplnění přejdete ke konkrétnímu jednání. Je nutné se samozřejmě ujistit, jestli je závazný nebo ne. Někdy je to i první a kromě podpisu poslední krok, který klient udělá. Iniciativu poté přebírá firma respektive její obchodní zástupce, který vás kontaktuje, domluví detaily a připraví nutné podklady. Jasné, rychlé a co možná nejvíce zjednodušené.

Už podle formuláře, který budete při žádosti o nebankovní půjčku vyplňovat, většinou poznáte, jaké informace po vás později bude firma chtít doložit, a co si máte tím pádem připravit. Samozřejmostí jsou vaše iniciály a další základy údaje, které jsou v běžné praxi potvrzovány dvěma doklady totožnosti. Nebuďte ale překvapení, pokud se vás společnost bude ptát například na konkrétní informace o vašem zaměstnavateli, stavu vašeho účtu apod. Tato opatření mají co nejvíce prověřit vaší důvěryhodnost. Někdy se stane, že požadovány budou i stejné informace o vašem ručiteli nebo i fakta o předmětu, kterým ručíte. Důvod je opět stejný.

Dalšími variantami jsou: vyřízení půjčky telefonicky nebo i na pobočce firmy. Pro maximální spokojenost klienta jsou tu všechny a je jen na vás, kterou si vyberete. Vždy dospějete ke stejnému cíli a vaší nebankovní půjčku snadno vyřídíte.