Na půjčku nepotřebujete banku - půjčka od Tetičky

Rozbitá lednice, oprava auta, návštěva veterináře, dovolená,…

Obyčejné situace, které jsou potřeba vyřešit ještě ten samý den. Chvíle, kdy se člověk dostane do nepříjemných problémů a všechny možnosti na půjčku jsou nedosažitelné, se často hledá cesta ven velmi složitě. Příčinou toho je i to, že banky mají poměrně přísné parametry na to, komu jsou ochotny půjčit a komu ne. Pokud jste například v zaměstnání ve zkušební době, s největší pravděpodobností se od banky pomoci nedočkáte.

V takovou chvíli může být jedinou pomocí půjčka od nebankovní instituce. Nebankovní půjčka neznamená, že není bezpečná – jen má jinak nastavená pravidla a většinou je ji mnohem jednodušší získat. Je třeba jen opatrně vybírat – ale to se vztahuje na všechny půjčky, i ty oficiální bankovní.

Půjčka, která neomezuje

Pokud tedy hledáte půjčku, který vás nebude omezovat, zkuste propátrat i nebankovní vody. Mezi oblíbené produkty se řadí tzv. půjčka od Tetičky, díky které můžete jednoduše a rychle získat až 10 000 Kč. K jejímu vyřízení vám stačí.

  • České občanství
  • Věk nad 18 let
  • Nemít v registru negativní záznam
To, že musíte být plnoletí a musíte mít bankovní účet je samozřejmost. Půjčka 10 000 Kč, kterou Tetička nabízí, lze rozložit od dvanácti měsíců až do čtyř let. Minimální částka, kterou si jde díky této půjčce obstarat, je 10 000 Kč.

Možnost půjčit si až 10 000 Kč

Velkou výhodou je, že Tetička je on-line půjčka – lze tedy celou záležitost vyřešit jednoduše od počítače. V naléhavých situacích již nemusíte odcházet od problému nikam na pobočku stát frontu a vyřizovat půjčku. V dnešní době vyřídíte půjčku on-line rychleji než-li půjčku od bratrance.

Zdroj: Na půjčku nepotřebujete banku - půjčka od Tetičky, 2019