Nebankovní půjčky Stars Credit

Společnost Stars Credit propracovala u svých nebankovních půjček většinu klíčových parametrů jako je rychlost a jednoduchost vyřízení, snadná dostupnost a pohodlí při žádosti. Své služby poskytuje po celé České republice a to v pěti základních kategoriích, přičemž v blízké budoucnosti ještě přibude šestá kategorie – hypotéky.

Jednou z nejčastějších půjček, se kterou se můžete na našem trhu setkat, je kategorie bezúčelných půjček. Nebankovní půjčky Stars Credit jsou v této kategorii navíc rozděleny podle toho, jestli jste zaměstnanec, důchodce či podnikatel. U všech variant jsou nabízeny částky od 30 do 300 tis. Kč., nepotřebujete ručitele a proti neschopnosti splácet se můžete pojistit. K vyřízení postačí dva průkazy totožnosti a podle kategorie, do které spadáte buď: potvrzení o výši příjmu, důchodu, nebo živnostenský list a poslední daňové přiznání u podnikatelů.

Další v pořadí jsou nebankovní půjčky Stars Credit spojené s automobily. K dispozici je klasický leasing na ojetý vůz, díky jemuž můžete financovat klidně celý vůz, protože úvěr nemá horní hranici. Podmínky jsou jednoduché; předložíte dva průkazy totožnosti a prokážete příjem (stejným způsobem jako u bezúčelné půjčky); jako zaměstnanec ovšem nesmíte být ve zkušební nebo výpovědní lhůtě a jako podnikatel musíte podnikat minimálně tři měsíce; auto také nesmí být starší dvanácti let. Půjčku lze uzavřít do 30 minut. Druhý je takzvaný zpětný leasing, který lze za stejných podmínek využít pro automobily, které nejsou starší než šest let.

Samozřejmé jsou i nebankovní půjčky Stars Credit na nemovitosti a to až do výše 1 mil. Kč. Využít je můžete na rekonstrukci, koupi vybavení, nebo samotný nákup objektu. Podmínky jsou hodně podobné. Dále si můžete požádat i o lehce složitější stavební spoření, nebo o vyplacení až pěti exekucí v celkové hodnotě do 500 tis. Kč. Jejich podmínky jsou už více komplikované. Vždy je ale jednoduché zažádaní – prostřednictvím internetu, nebo telefonicky.

Zdroj: Nebankovní půjčky Stars Credit, červen 2009