Nebankovní půjčky Smart Capital

Nebankovní půjčky Smart Capital perfektně vystihuje známé rčení; malé, ale šikovné. Částka, kterou si můžete půjčit, je totiž maximálně 50 tis. Kč, což není moc, nicméně se k penězům dostanete opravdu rychle. Tato společnost je členem velké finanční skupiny působící na trhu už od roku 1993 a u nás se prezentovala právě nebankovní půjčkou, o které sama tvrdí, že je pro lidi, kteří rychle potřebují peníze bez složitého papírování a běhání po bankách.

Za tímto sloganem si pevně stojí, protože finanční obnos vám může být k dispozici už 48 hodin po žádosti, což je v tomto oboru finančních produktů, řečeno s trochou nadsázky, blesková rychlost. Další pozitivum, které se úzce pojí s druhou částí pilotního hesla, je fakt, že částka vám bude doručena až domů a v hotovosti. Navíc se jedná o klasickou bezúčelnou půjčku, takže se nikdo nebude ptát, na co peníze potřebujete.

K úspěšné realizaci nebankovní půjčky Smart Capital stačí zažádat buď pomocí online formuláře, nebo telefonicky. Poté jste standardně do 24 hodin kontaktování obchodním zástupcem, který s vámi vyřeší podrobnosti. Připravte si pouze dva doklady totožnosti a to jak vaše, tak i ručitele. Jednodušší a rychlejší to už snad ani být němůže.

Zdroj: Nebankovní půjčky Smart Capital, červen 2009