Nebankovní půjčky Provident Financial

Firma Provident Financial působící v České republice od roku 1997 je jednou z mnoha společností poskytující nebankovní půjčky bez udání důvodu a také bez jakéhokoliv ručení. Jednoznačně vychází vstříc spíše zákazníkům, kteří chtějí menší finanční obnos, ale prakticky ihned. Žádost vyřídíte online a to způsobem, kdy zadáte výši půjčky a zároveň částku, kterou jste schopni každý týden splatit, a z databáze je Vám nabídnut seznam půjček, které jsou pro Vás dostupné. Je zde i možnost vyřízení telefonicky.

Půjčit si můžete od 3 tis. Kč až do 50 tis. Kč, přičemž pilotním sloganem, který v prezentacích půjčku doprovází, je fakt, že vám nezatají žádné skryté poplatky při zřízení. Když vezmeme například půjčku na 40 tis. Kč, databáze firmy nabízí hned dvě varianty, které se liší dobou splácení. Formulář vám zobrazí i všechny poplatky a ostatní věci související s vyřízením půjčky.

Pokud si ale zvolíte právě Provident pro uskutečnění vaší nebankovní půjčky, máte velkou jistotu důvěryhodnosti (385 tis. zákazníků v ČR) a také pohodlí. Několik hodin po odeslání žádosti budete kontaktováni obchodním zástupcem, který zodpoví případné dotazy a vyřeší přípravu smlouvy.

Zdroj: Nebankovní půjčky Provident Financial, červen 2009