Nebankovní půjčky Home Credit

Společnost Home Credit je jedním z lídrů v tomto oboru na našem trhu. Nabízí hned tři druhy nebankovních půjček pro maximální spokojenost klientů. Všechny mají pár faktorů společných; vyřízení za krátkou dobu, k zřízení vám stačí dva doklady a vždy si můžete úvěr pojistit například proti neschopnosti splácet.

První nebankovní půjčka Home Credit je zřizována jednoduše po telefonu a půjčit si můžete až 150 tis. Kč. Zavolat můžete naprosto kdykoliv, nepotřebujete ručitele a nemusíte si ani zřizovat běžný účet. Hotovost si pak můžete vyzvednout na každé poště nebo vám bude zaslána na účet. Zpoplatněno není ani předčasné splacení.

Druhý produkt je nebankovní půjčka Home Credit, která je hotovostní. Postup je jednoduchý. Vezměte průkaz totožnosti, údaje o vašem zaměstnavateli a dojděte na poštu, kde můžete zažádat o 10 nebo 15 tis. Kč. Do pár dnů vám pracovník pošty sdělí vyjádření Home Creditu a vy si už jen vyberete, jestli chcete částku vyplatit poštovní poukázkou nebo na účet jako u první varianty.

Poslední produkt, který Home Credit nabízí v kategorii nebankovních půjček, je spotřebitelský úvěr Klasik. Postup je stejný, puze místo na poštu půjdete na pobočku firmy. Maximální výše úvěru je 100 tis. Kč, přičemž ručitele nepotřebujete do 30 tis. Kč. V případě vyšší půjčky musí i ručitel doložit své příjmy. Délku splácení si určíte vy a i zde je možnost pojištění. Zvolit si můžete i speciální spotřebitelský úvěr na financování lékařské péče, který má mnohem specifičtější parametry.

Zdroj: Nebankovní půjčky Home Credit, červen 2009