Nebankovní půjčky Fine Credit

Společnost Fine Credit nabízející své služby pouze na českém trhu se specializovala na úvěry spojené s nemovitostmi, respektive s jejich prodejem. Financování je díky této společnosti rychlé. Spolupracovat můžete rovnou i s realitní kanceláří Fine Reality, která pod tuto firmy také spadá.

Na výběr máte ze dvou variant nebankovní půjčky Fine Credit. Jak už jsem řekl v úvodu, obě se týkají prodeje nemovitosti. První varianta vám poskytne rychle částku 100 tis. Kč. První tři měsíce je navíc úplně bez úroků. Pokud se nemovitost v tomto termínu neprodá, můžete zálohu buď jednoduše vrátit, nebo se již bude následující tři měsíce úročit. Půjčka je bezúčelná a pro její realizaci musíte mít uzavřenou smlouvu právě se zmíněnou realitní kanceláří. Peníze pak obdržíte bezhotovostně na účet do dvou pracovních dnů.

Druhá varianta nebankovní půjčky Fine Credit opět platí pouze pro klienty, kteří mají uzavřenou smlouvu s Fine Reality. Na oplátku vám nabídne také možnost bezúčelného úvěru. Částka, kterou obdržíte, se může rovnat až 50% z tržní ceny nemovitosti. Peníze získáte do dvou dnů jako u předchozí možnosti.

Zdroj: Nebankovní půjčky Fine Credit, červen 2009