Nebankovní půjčky Fast Hypo

Česká firma Fast Hypo nabízí své nebankovní půjčky pouze klientům, kteří mohou ručit nemovitostí. Tento požadavek se týká všech nabízených úvěrů, ale na druhou stranu můžete dosáhnout na opravdu vysoké finanční obnosy, o kterých se vám mohlo při procházení jiných společností jen zdát.

Nebankovní půjčky Fast Hypo jsou jasné a jednoduché. První je standardní úvěr pro každého. Jeho výše je od 400 tis. Kč až do 4 mil. Kč. Jak bylo řečeno, ručíte nemovitostí, ale nemusíte být nutně jejím majitelem. Připravte si ještě doklady totožnosti, výpis z účtu a doklad o příjmu. Druhý je nový flexi úvěr. Čerpat můžete stejnou částku, nicméně pouze do 50% hodnoty jistiny. Zbylou částku získáte až v druhé fázi poté, kdy bude zástava zapsána do katastru. Pokud potřebujete částku vyšší, tj. od 4 do 20 mil. Kč, můžete žádat o VIP úvěr, kdy vám budou individuálně nastaveny úroky.

Při vyřizování jakékoliv nebankovní půjčky Fast Hypo vám nebude nahlíženo do registru, nepotřebujete ručitele, můžete si sami navrhnout dobu splácení a případně kdykoliv splatit celou částku bez poplatků. Žádat můžete opět na internetu, kde jsou k dispozici i vzory úvěrových smluv, nebo telefonicky.

Zdroj: Nebankovní půjčky Fast Hypo, červen 2009