Nebankovní půjčky Essox

Dceřiná společnost Komerční banky nabízí sice jen jednu, nicméně kvalitní nebankovní půjčku formou spotřebitelského úvěru a to v rozsahu od 10 do 250 tis. Kč, což je poměrně široký rozsah u toho typu úvěru. Zdarma máte samozřejmě vyřízení i správu a navíc nepotřebujete ručitele. Firmu ani nebude zajímat, za jakým účelem si peníze půjčujete. Jejich využití je čistě na vás. Pouze si v případě, že žádáte o částku nad 100 tis. Kč na rekonstrukci bydlení, připravte i kopii smlouvy o dílo, kterou uzavíráte se zhotovitelem.

U nebankovní půjčky Essox je také prioritní rychlost vyřízení, takže peníze můžete získat na váš účet už za 24 hodin. Žádat můžete i o pojistku pro případ, že nebudete schopni splácet (nezaměstnanost, plná pracovní neschopnost, invalidita). Pojistné je pak klasicky přičteno k vaší měsíční splátce.

Podmínky k získání nebankovní půjčky Essox jsou naprosto triviální. Věk od 22 do 65 let, platný občanský průkaz s trvalým pobytem v ČR a dva poslední výpisy z účtu. Po splnění těchto jednoduchých podmínek získáte spotřebitelský úvěr, který můžete i předčasně splatit bez jakýchkoliv poplatků; jen musíte předem písemně zažádat o vyčíslení doplatku. Zažádání o samotnou půjčku probíhá jako ve všech případech – prostřednictvím internetu nebo telefonicky.

Zdroj: Nebankovní půjčky Essox, červen 2009