Nebankovní půjčky Cofidis

Nebankovní půjčky Cofidis mají vyjít vstříc klientům, kteří potřebují rychle finanční obnos a to až do výše 150 tis. Kč, což je v rámci těchto finančních produktů spíše vyšší částka. Na našem trhu je firma pátým rokem, ale vznikla již v 80. letech minulého století ve Francii, takže už se může pyšnit slušnou řádkou spokojených klientů v mnoha zemích Evropy.

U nás nabízí Cofidis nebankovní půjčky bez udání důvodu, které můžete snadno vyřídit na internetu nebo po telefonu. Minimální částka je 10 tis. Kč a pro každou částku (počítáno po desetitisících) máte přesně určenou částku k měsíční splátce. Po vyplnění vstupního formuláře získáte i přesný přehled o úvěrovém limitu a navíc je zde i možnost pojistit se proti nemožnosti splácení například v případě ztráty zaměstnání apod. Pro kladné vyřízení půjčky si připravte doklad o výši příjmu, kopii výpisu z účtu a samozřejmě dva doklady totožnosti.

Samotné vyřizování probíhá vcelku rychle maximálně do tří pracovních dnů. Poslední den vám jsou zaslány i samotné peníze na účet. Další nespornou výhodou nebankovní půjčky Cofidis je možnost splatit půjčku předčasně bez jakýchkoliv poplatků a navíc nemusíte při žádosti uvádět vašeho partnera/partnerku, což vám také celý proces usnadní.

Zdroj: Nebankovní půjčky Cofidis, červen 2009