Nebankovní půjčky CF Servis Czech

Mladší a u nás možná méně známá je společnost CF Servis Czech, která ale nabízí širokou škálu nebankovních produktů. Základní jsou dva: hotovostní půjčka a takzvaná americká hypotéka. Pokud jste v opravdu těžké finanční situaci, je zde i varianta nebankovní půjčky CF Servis Czech se zástavou nemovitosti jako jedno z východisek.

Co se týká první nebankovní půjčky CF Servis Czech, tedy hotovostní půjčky. V nabídce společnosti je hned šest možností. Každá je trochu specifická a hlavní odlišnosti hledejte: v maximální částce, kterou si můžete půjčit; zda chce firma znát důvod půjčky; a jestli je nutný ručitel. Všechny úvěry mají společné, že firma nikdy nebude nahlížet do bankovního registru. Nejvyšší částka, kterou je možno prostřednictvím této transakce získat, je 500 tis. Kč.

Druhou kategorií nebankovní půjčky CF Servis Czech je tzv. americká hypotéka, díky které můžete dosáhnout až na částku 2 mil. Kč respektive až na 70% z tržní ceny nemovitosti. Nepotřebujete ručitele, nemusíte dokládat příjem, nemusíte ani uvádět konkrétní důvod a jako u předchozí kategorie, nebude nahlíženo do bankovního registru. Druhá možnost v této kategorie je americká hypotéka pro problémové klienty, tj. pokud už máte záznam v registru. Získat lze až 10 mil. Kč se splatností na 20 let, i když vám jinde nechtějí půjčit.

Úvěr se zástavou nemovitosti má podobné parametry. Opět není sledován registr; maximální výše částky je 5 mil. Kč (maximálně 50% z tržní ceny nemovitosti); a ani tady nemusíte udávat účel. Každá varianta má trochu jiné dokumenty, které musíte předložit, ale vždy žádáte přes internet nebo telefonicky.

Zdroj: Nebankovní půjčky CF Servis Czech, červen 2009