Nebankovní půjčky Cetelem

Firma Cetelemse vydala cestou trochu větší specializace. Nabízí klasickou nebankovní půjčku Cetelem, která má ale své nesporné výhody ve speciálních případech. Obecně můžete žádat o částku od 20 tis. Kč až do 1 mil. Kč. Navíc společnost nabízí úvěr i na takto vysokou částku bez ručitele a nabízí k němu klasické pojištění proti neschopnosti splácet. Celou půjčku navíc vyřídíte snadno z domova klasickými cestami – internet, telefon, nebo pošta.

Konkrétně nabízí nebankovní půjčka Cetelem tři menší podkategorie. První je půjčka na bydlení, do které spadá veškerá rekonstrukce, nákup vybavení do domácnosti, nebo samotná koupě nemovitosti. Vyplňte formulář a půjčka je vaše. Druhá je půjčka na auto a to jak na nové, tak i ojeté. Opět je vyřízení řešeno internetovým formulářem. Samozřejmě nemusíte spadat ani do jedné z kategorií a právě pro vás připravil Cetelem i půjčku bez udání důvodu. Všechny tyto úvěry se liší hlavně částkou, kterou si můžete maximálně půjčit. Největší je pochopitelně v případě koupě nemovitosti.

Pokud splácíte více úvěrů najednou a chcete je sjednotit, tak vám nebankovní půjčka Cetelem přináší ještě Combi variantu. Díky této výhodě můžete spojit všechny úvěry do výše 500 tis. Kč a splácet tak měsíčně pouze jednu splátku. Maximální celková částka je opět 1 mil. Kč. Nemusíte se ani obávat, že byste přišli o možnost pojištění, nebo že byste museli hledat ručitele. Pro získání jakéhokoliv úvěru musíte spadat do věkového rozmezí 18 – 65 let a pochopitelně být občanem ČR.

Zdroj: Nebankovní půjčky Cetelem, červen 2009