Nebankovní půjčky ACM Money ČR

Společnost ACM Money ČR, která je na českém trhu už od roku 2002, nabízí sice jen jednu nebankovní půjčku, nicméně nastavit si jí můžete naprosto individuálně. O její solidní popularitě svědčí i zajímavé grafy na internetových stránkách firmy.

Nebankovní půjčky ACM Money se realizují tak, že zavoláte na informační linku společnosti a naprosto individuálně vyřešíte podrobnosti. Pokud budete hledat informace předem, tak moc úspěšní nebudete, i když pár obecných se přeci jen najít dá. Peníze získáte bez udání důvodu nehledě na to, jestli jste v bankovních registrech. Nikoho ani nebude zajímat, jestli máte stálý měsíční příjem, nebo jestli máte k sobě ručitele. Jedna z mála podmínek je ovšem ručení nemovitostí. Zajímavou variantou je, že nemovitost nemusí být vaše, ale třeba rodinného příslušníka, nebo stačí i přítele, který s vámi do toho půjde.

Smysl nebankovní půjčky ACM Money je zřejmý, firma vám chce co nejrychleji pomoci; nebudete muset vyřizovat žádné složité formuláře, nebo předkládat spousty dokladů. Pokud máte k dispozici nemovitost, kterou můžete ručit, vezmete telefon a žádáte. Samozřejmě si ještě připravte peníze na úhradu poplatku za ocenění nemovitosti, který je v tomto případě půjčky nutný, ale je dobré o něm vědět předem.

Zdroj: Nebankovní půjčky ACM Money ČR, červen 2009